Digital Place For All - nowoczesna platforma edukacyjna

Digital Place For All to internetowa platforma służąca dzieleniu się wiedzą, doświadczeniami i nawiązywaniu kontaktów w zakresie promocji i użytkowania nowych technologii dostępnych dla osób z niepełnosprawnościami.

Jej celem jest wspieranie rozwoju umiejętności cyfrowych osób z niepełnosprawnościami oraz wymiana dobrych praktyk w zakresie dostępności edukacji i zatrudnienia. Wirtualną społeczność na Platformie podtrzymują, rozbudowują i promują jej członkowie. Kanały komunikacyjne, na niej dostępne, umożliwiają nawiązywanie i nieustannie wzmacnianie relacji.
Platforma stanowi doskonałe źródło pozyskiwania aktualnych danych m.in. o najnowszych technologiach, informacji o zatrudnieniu osób z niepełnosprawnościami czy kursach i szkoleniach z zakresu podnoszenia umiejętności cyfrowych. Jest to propozycja dla osób poszukujących wsparcia, jak i tych, którzy pragną podzielić się swoją wiedzą: użytkowników nowych technologii, pracodawców, nauczycieli, trenerów zawodowych.
Platforma dostępna jest pod adresem: https://digiplace4all.eu/pl/
Przewodnik dla użytkownika platformy Digital Place For All znajdziecie tutaj: Przewodnik.