Spotkania z adrenaliną - II edycja

Majówki, grillowanie i Juwenalia sprawiają, że nie masz ochoty zakuwać?
Brakuje Ci energii i motywacji, by uporać się z nadchodzącą sesją?...

Już we wtorek 2 czerwca 2015 r. o godzinie 18:30 w katowickim Teatrze Korez odbędzie się II edycja "Spotkań z adrenaliną" - wydarzenia organizowanego przez kabaret "Drzewo a gada" i Uniwersytet Śląski.

Przyjdź i poznaj ciekawych ludzi, którzy zarażą Cię swoimi pasjami i zmotywują do działania!
Zobacz, jak można realizować się w świecie – kreatywnie, ekscytująco, na przekór przeciwnościom!
Daj się zainteresować, daj się zainspirować!

W ramach imprezy zobaczysz występ kabaretu „Drzewo a gada” oraz uczniów Gimnazjum nr 1 w Bytomiu, którzy przedstawią etiudę teatralną "Co jest prawdą?".
Gościem specjalnym tej edycji będzie Monika Kuszyńska - tegoroczna reprezentantka Polski na Konkursie Piosenki Eurowizja, która pokaże czym jest prawdziwy dystans do siebie i otaczającego świata – perspektywę, dzięki której łatwiej ujrzysz to, co jest w Tobie najcenniejsze i dla Ciebie najważniejsze.

Wśród publiczności rozlosujemy upominki - płyty: Moniki Kuszyńskiej, kabaretu "Drzewo a gada" i zespołu 032, książkę "Dymna", bilety do kina i teatru, karnety do szkoły tańca i powerbanki.

Przyjdź na spotkania motywacyjne, doświadcz czegoś innego, śmiej i baw się dobrze!

„Spotkania z adrenaliną”
Wtorek (2 czerwca), godzina 18:30, Teatr Korez (pl. Sejmu Śląskiego 2) – w TV i tak "lecą" powtórki!

Pamiętajcie! Wstęp bezpłatny - zabierzcie rodzinę i znajomych!

Spotkania_z_adrenalina