Spotkanie Aktywizacyjne "Przedsiębiorczość dla każdego"

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Centralno-Wschodniego, Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych serdecznie zapraszają do skorzystania z bezpłatnego spotkania aktywizacyjnego „Przedsiębiorczość dla każdego”.

Spotkanie odbędzie się 17 marca 2017 o godzinie 10:00 na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, ul. Bankowa 12 sala 133, parter.

Jeśli myślisz o własnej firmie (warsztacie, sklepie, salonie fryzjerskim lub jakiejkolwiek innej działalności ) i zastanawiasz się jak się do tego zabrać i czy to ma sens, to przyjdź na spotkanie i…
- poznaj tajniki przedsiębiorczości i oceń czy Twój biznes się opłaca,
- naucz się jak w prosty sposób zaplanować własną firmę,
- przekonaj się, że formalności nie są takie trudne,
- poznaj możliwości zdobycia dofinansowania ze środków Unii Europejskiej i PFRON,
- dowiedz się o możliwościach studiowania i wsparcia osób z niepełnosprawnościami na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

„Przedsiębiorczość dla każdego” to 3 godzinne warsztaty poświęcone tematyce tworzenia własnej działalności gospodarczej skupione wokół przygotowania biznesplanu takiego przedsięwzięcia. Dodatkowym atutem spotkania jest możliwość uzyskania informacji na temat środków PFRON służącym aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Serdecznie zapraszamy Cię na spotkanie. Przekonamy Cię, że własna firma jest możliwością rozwoju.

Spotkanie poprowadzą przedstawiciele Funduszu Górnośląskiego S.A., Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest spełnianie kryteriów kwalifikowalności do projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Centralno-Wschodniego”.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Zapewniamy materiały szkoleniowe i catering.